Новини
Українські військовослужбовці знищили ворожу РСЗВ «Град» поблизу Кремінної на Луганщині.
Відповідний відеозапис наші захисники опублікували у телеграм-каналі.
“Силами підрозділів 63-ї бригади, Хижаків з Патрульної поліції і артилерії 45-ї бригади в околицях Кремінної було знищено РСЗВ ‘Град'”, — йдеться у повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку українські захисники знищили російську САУ “Мста-С”.
#stoprussia #агресіярф #вторгненнярф #Хронікаоборони