Наші воїни поблизу Кремінної відмінусували ворожий «Град»

Новини

Українські військовослужбовці знищили ворожу РСЗВ «Град» поблизу Кремінної на Луганщині.

Відповідний відеозапис наші захисники опублікували у телеграм-каналі.

“Силами підрозділів 63-ї бригади, Хижаків з Патрульної поліції і артилерії 45-ї бригади в околицях Кремінної було знищено РСЗВ ‘Град'”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку українські захисники знищили російську САУ “Мста-С”.

#stoprussia #агресіярф #вторгненнярф #Хронікаоборони

Вас також зацікавить

Більше від автора