Фото: нацгвардійці взяли у полон російського морпіха (ілюстративне фото GettyImages) Автор: Ярослава Борзова
Нацгвардійцям вдалось взяти у полон російського морського піхотинця. Окупант намагався штурмувати українські позиції на мопеді.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу НГУ у Telegram.
“Під час роботи одного з підрозділів аеророзвідки в районі Урожайного оператори БпЛА помітили російського військового, який наближався до українських позицій на мопеді, а потім намагався непомітно підійти ближче та провести розвідку”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що полоненому окупанту 43 роки. Він проходив службу за контрактом у рядах бригади морської піхоти ЗС РФ і з вересня 2023 року брав участь у бойових діях у Донецькій області.
“За словами полоненого, був призваний на посаду водія, однак, потім був переведений в штурмовий підрозділ”, – йдеться в повідомленні.
.