Намагався штурмувати українські позиції на мопеді: нацгвардійці взяли у полон російського морпіха

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: нацгвардійці взяли у полон російського морпіха (ілюстративне фото GettyImages) Автор: Ярослава Борзова

Нацгвардійцям вдалось взяти у полон російського морського піхотинця. Окупант намагався штурмувати українські позиції на мопеді.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу НГУ у Telegram.

“Під час роботи одного з підрозділів аеророзвідки в районі Урожайного оператори БпЛА помітили російського військового, який наближався до українських позицій на мопеді, а потім намагався непомітно підійти ближче та провести розвідку”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що полоненому окупанту 43 роки. Він проходив службу за контрактом у рядах бригади морської піхоти ЗС РФ і з вересня 2023 року брав участь у бойових діях у Донецькій області.

“За словами полоненого, був призваний на посаду водія, однак, потім був переведений в штурмовий підрозділ”, – йдеться в повідомленні.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора