Новини ЗСУ
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1211 осіб, 12 танків, 33 ББМ та 653 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 1211
- танків — 12
- бойових бронемашин — 33
- гармат і мінометів — 41
- протитанкових засобів — 1
- РСЗВ — 5
- автомобільної техніки — 54
- спеціальної техніки — 16
- БПЛА — 653
- складів боєприпасів — 12
- пункт управління — 1
- укриттів — 85
Як повідомляла АрміяInform, на Півдні українські бійці знищили 67 російських загарбників та 12 одиниць автобронетехніки.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони