На півдні у ворога мінус 113 осіб, РСЗВ «Град» та 2 аерофотостанції

Новини

Протягом доби на південному напрямку отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу противника на 113 осіб. Також знищено 47 одиниць озброєння та військової техніки ворога.

Про це повідомили Сили оборони півдня України.

«Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах», — йдеться в повідомленні.

Так, за підтвердженими даними, у ворога стало менше на:

  • 1 реактивну систему залпового вогню «Град»;
  •  1 танк;
  •  9 гармат;
  • 27 одиниць авто-бронетехніки;
  • 3 станції радіоелектронної боротьби;
  • 2 розвідувальні БПЛА;
  •  1 камеру відеоспостереження;
  • 2 аерофотостанції;
  •  1 човен.

Крім цього, наші захисники знищили польовий пункт боєпостачання, станцію управління і місце пуску БПЛА та 3 спостережні пункти.

Як повідомляла АрміяInform, Січеславські десантники знищили черговий танк противника.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора