На лівобережжі Дніпра наші воїни знищили ЗРК «Бук», 8 гармат та майже 200 окупантів

Новини

На лівому березі Дніпра в Херсонській області Сили оборони знищили 178 окупантів і 65 одиниць озброєння та військової техніки противника.

Про це повідомляють Сили оборони півдня України.

У командуванні зауважили, що Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах.

Зокрема, за минулу добу отримано підтвердження, що на лівому березі у противника стало менше на 1 зенітно-ракетний комплекс «Бук», 8 гармат, 3 міномети, 1 станцію радіоелектронної боротьби, 40 одиниць авто-бронетехніки, 1 комплекс відеоспостереження «Муром-М», 3 розвідувальні БПЛА, 7 станцій аерофотофіксації, 1 човен.

Крім цього, знищено ще один спостережний пункт, 3 польові пункти боєпостачання, місце зберігання ПММ та пункт управління БПЛА.

Нагадаємо, снайпери ССО показали, як нищать окупантів на Авдіївському напрямку.

Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач ЗСУ показав кадри знищення техніки та озброєння росіян.

stoprussia агресія рф вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора