Майже 1100 окупантів, 17 ББМ та 385 БПЛА: ворожі втрати на Сході

Новини ЗСУ

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1098 осіб, 3 танки, 17 ББМ та 385 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 1098
  • танків — 3
  • бойових бронемашин — 17
  • реактивних систем залпового вогню — 2
  • гармат і мінометів — 33
  • протитанкових засобів — 2
  • засобів ППО — 1
  • автомобільної техніки — 45
  • спеціальної техніки — 6
  • засобів РЕБ — 1
  • БПЛА — 385
  • пунктів управління БПЛА — 1

Крім цього, наші воїни знищили 66 укриттів та 6 складів боєприпасів загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони знищили 7 розвідувальних БПЛА на сході та півдні України.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф втрати ворога ОСУВ «Хортиця» Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора