Лід і полум’я: як артилеристи-«маріупольці» воюють у засніжених полях

Попри мороз і хуртовину, воїни-артилеристи окремої мотопіхотної Маріупольської бригади зберігають бойовий дух та продовжують знищувати ворога за допомогою своєї потужної артилерії.

Оперативне командування «Південь» оприлюднило відповідні фото, супроводивши їх підписом: «Пісня льоду і полум’я у виконанні артилеристів — “маріупольців”. Смерть, що йде з Півночі, зупинить тільки вогонь, і наші хлопці готові обрушити його на ворога за будь-яких умов!».

артилерія Маріуполь Південь Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора