Кулеба порівняв Росію з пандемією: Не можна припиняти боротись, на кону життя людей

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Фото: Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Сергій Пишкін

Російський диктатор Володимир Путін продовжуватиме вести різні війни до самої своєї смерті. Не можна припинити боротьбу з ворогом, оскільки на кону життя людей.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра закордонних справ Дмитра Кулебу під час виступу у Давосі.

Як відзначив Кулеба, українці та їх союзники несуть історичну відповідальність за те, щоб виграти цю війну, оскільки диктатор не зупиниться лише на Україні.

“Я був сьогодні на зустрічі з гендиректором ВООЗ (Тедрос Аденом Гебреїсус, – ред.), де він сказав, що будуть нові віруси й треба до цього готуватися. Я можу це все сказати й про нашу ситуацію. Не можна перестати боротися з пандемією, бо ми втомилися придумувати нові вакцини від нових вірусів. Ви ж не кажете “Ну все, я цього не робитиму, я втомився, я не буду витрачати гроші”, бо на кону життя людства. Тому ми маємо знову і знову інвестувати, бо це робить і ворог”, – пояснив міністр закордонних справ.

Коли завершиться війна

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що ніхто не може точно сказати, скільки триватиме війна. “Коли хтось прогнозує багаторічну війну, це лише припущення. Думки часто відрізняються від реальних подій”, – зазначив він.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Андрій Єрмак порівняв війну із стометрівкою і зазначив, що наші Збройні Сили вже подолали значну дистанцію.

Вас також зацікавить

Більше від автора