Кірбі про наступ на Авдіївку: росіяни погрожують стратою солдатам, які відмовляються йти в бій

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі провів аналіз ситуації в Авдіївці і відзначив, що росіяни понесли значні втрати. Навіть більше, заради зменшення опору серед своїх військовослужбовців окупанти практично викидали тих, хто відмовлявся виконувати їхні накази. Про це повідомляє УНН із посиланням на брифінг представника Білого дому.

Координатор з національної безпеки Білого дому зауважив, що командування Росії використовує життя власних солдат як матеріал для розпорошення. Він також підкреслив успішні заходи Збройних сил України (ЗСУ), які “змогли утриматись і продовжують утримувати оборону” в районах Авдіївки, Лиману та Куп’янська.

“Ми маємо інформацію, що російські військові фактично ставлять своїх солдат під загрозу, якщо вони відмовляються виконувати накази. Також у нас є дані про те, що російські командири грозять розстрілювати цілі підрозділи, якщо ті спробують відступати під вогнем української артилерії”, – заявив Кірбі.

Деталі 

За словами Кірбі, з 11 жовтня окупанти втратили щонайменше 125 одиниць бронетехніки навколо Авдіївки та військового обладнання на більш як батальйон. Проте, попри значні втрати, ймовірність нових наступів з боку окупантів у цьому районі залишається високою.

“Ми очікуємо нових атак з боку росії. Це динамічний конфлікт, і ми повинні пам’ятати, що рф досі зберігає певний наступальний потенціал і, не виключено, зможе досягти певних тактичних здобутків упродовж ближчих місяців”, – заявив Кірбі.

Нагадаємо

Втрати особового складу російської армії на Авдіївському і Мар’їнському напрямках досягли близько 5 000 вбитими та пораненими з 10 жовтня. Також окупант втратив до 400 одиниць бронетехніки.

Вас також зацікавить

Більше від автора