Актуальна тема Новини
російських військових кораблів вже шосту добу немає в Чорному морі.
Про це в етері телемарафону розповів речник Військово-Морських Сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
Так окупанти відреагували на знищення патрульного корабля «сєргєй котов».
«Вони намагалися в інформаційному просторі зробити вигляд, що «жертв нєт». Але досі вивчають наслідки тієї атаки. Та навіть не виходять в море. Але так не буде постійно. І в якийсь момент вони повернуться до виконання завдань», — зазначив Дмитро Плетенчук.
Завдяки успішним діям ЗСУ, Чорноморський флот РФ зазнав чергових втрат. Знищення патрульного корабля “Сергій Котов” та відхід російських кораблів до Новоросійська свідчать про втрату ініціативи росіянами.
«Окупанти звели до мінімуму перебування кораблів у портах окупованого Криму. Там залишаються одиниці, яким не знайшлося місця в місцях базування в новоросійську, сочі, туапсе. У Криму залишаються не такі цінні та корисні для рф активи», — підкреслив Дмитро Плетенчук.
«Окупанти звели до мінімуму перебування кораблів у портах окупованого Криму. Там залишаються одиниці, яким не знайшлося місця в місцях базування в новоросійську, сочі, туапсе. У Криму залишаються не такі цінні та корисні для рф активи», — підкреслив Дмитро Плетенчук.Як повідомляла АрміяInform, у ніч з 4 на 5 березня спецпідрозділ ГУР МО України Group 13 атакував патрульний корабель «сєргєй котов». Судно зазнало пошкоджень корми, правого та лівого бортів. Вогневе ураження відбулось у територіальних водах України, неподалік Керченської протоки.
stoprussia агресія рф вторгнення рф Дмитро Плетенчук Хроніка оборони