Фото: росіяни більше не намагалися закріпитися у Куп’янську (Getty Images) Автор: Наталія Юрченко
Росіяни після спроби прорватися у Куп’янськ Харківської області більше не намагалися зайти у місто. Проте бої на цьому напрямку тривають.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Куп’янської міської військової адміністрації Андрія Беседіна в ефірі телемарафону.
“Ні, не було (повторних штурмів, – ред.). Це, я так розумію, ворог намагався зненацька захопити, зайти в тил, отримав гідну відсіч і таких спроб вже не робить, розуміючи про те, що буде знищений”, – сказав Беседін.
Він зазначив, що окупанти б’ють керованими авіабомбами, реактивними системами залпового вогню та артилерією не лише по населених пунктах, але й по позиціях українських воїнів, щоб завдати якнайбільше втрат.
“Важко, бо ворога дуже багато, живої сили, техніки тощо”, – додав він.
скриншот deepstatemap.live
.