Фото: бійці Нацгвардії відбили наліт росіян на квадроциклах на фронті (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
Росіяни влаштували наліт на квадроциклах на позиції бійців Нацгвардії. Військові зупинили штурм окупантів ще на під’їзді до окопів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram командуючого Нацгвардії Олександра Півненка.
“Група ворожих штурмовиків планувала заскочити на позиції Сил оборони на квадроциклах. Проте зухвалий наліт був зупинений ще на під’їзді до окопів захисників”, – розповів він.
За словами Півненка, після знищення легкової техніки, оператори ударних дронів 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” взялися за планомірну ліквідацію ворожої піхоти, яка розосередилась по місцевості.
“Результат – знищена легкова техніка, а також багато ворожих “200” та “300”, – констатував генерал.
.