Бійці Нацгвардії відбили наліт росіян на квадроциклах на фронті (відео)

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: бійці Нацгвардії відбили наліт росіян на квадроциклах на фронті (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська

Росіяни влаштували наліт на квадроциклах на позиції бійців Нацгвардії. Військові зупинили штурм окупантів ще на під’їзді до окопів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram командуючого Нацгвардії Олександра Півненка.

“Група ворожих штурмовиків планувала заскочити на позиції Сил оборони на квадроциклах. Проте зухвалий наліт був зупинений ще на під’їзді до окопів захисників”, – розповів він.

За словами Півненка, після знищення легкової техніки, оператори ударних дронів 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” взялися за планомірну ліквідацію ворожої піхоти, яка розосередилась по місцевості.

“Результат – знищена легкова техніка, а також багато ворожих “200” та “300”, – констатував генерал.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора