Австралія виділила 6 млн євро на енергетичну підтримку України

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: Австралія виділила 6 млн євро на енергетичну підтримку України (Getty Images) Автор: Каріна Левицька

Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро. Кошти будуть розподілятись на ключові нагальні потреби українського енергосектору.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Міністерства енергетики України.

Міністр енергетики України Герман Галущенко висловив вдячність австралійським партнерам за підтримку України та енергетичного сектору у ці складні часи.

“Ми продовжуємо відновлювати й відбудовувати пошкоджене ворогом обладнання і, завдяки допомозі партнерів, повертаємо світло і тепло в домівки мільйонів українських родин”, – зазначив він.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора