Ілюстративне фото: українська розвідка “поклала” сервери російських провайдерів (freepik.com) Автор: Сергій Пишкін, Юлія Акимова
Кіберфахівці Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони атакували сервери російських провайдерів внаслідок чого тисячі росіян залишились без інтернету.
Про це повідомляють джерела РБК-Україна.
З 30-го квітня по 2-ге травня російські ЗМІ та місцеві пабліки повідомляли про численні скарги користувачів, які не могли скористатись послугами інтернет-провайдерів.
Також внаслідок DDOS-атаки було перевантажено й виведено з ладу сервери філіалів чотирьох філіалів компанії у Сибіру, а саме в:
- Новосибірську;
- Новокузнецьку;
- Кємєрово;
- Красноярську.
“Представники інтернет-провайдерів підтверджують факт потужної DDOS-атаки, фіксують збої в роботі “особистого кабінету” та мобільного додатку “Мои Сибсети”, а також закликають користувачів припинити скаржитися, адже таким чином перевантажується ще й телефонна лінія”, – розповыли джерела.
“Сибсети”
Телеком-оператор “Сибирские Сети” був заснований у 2004-му й надає послуги до широкосмугового інтернету, ІР-телефонії та цифрового телебачення.
Оператор працює у 39 містах Сибіру.
.