Умовне фото: аварійні бригади з усієї України їдуть на допомогу Черкасам (Getty Images) Автор: Ірина Гайдук
У Черкасах внаслідок ворожої атаки 28 квітня було пошкоджено об’єкт газового господарства. До вечора вдалося відновити подачу газу в систему, але для підключення споживачів викликали 50 аварійних бригад.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.
За словами мера, до 19:00 вдалося відновити подачу газу для населення Черкас, однак він може бути не у всіх домівках.
“Газ у системі є. Прошу всіх споживачів перевірити його наявність у своїх оселях. Якщо газ є – можете ним користуватися. Якщо ж немає – прошу зберігати спокій”, – повідомив Бондаренко.
Міський голова пояснив, що завтра розпочнеться почергове підключення абонентів. Для прискорення робіт до Черкас приїдуть 50 аварійних бригад з різних куточків України. Вони допоможуть максимально швидко відновити подачу газу всім споживачам.
“Щиро дякую всім службам, які були задіяні у ліквідації аварійної ситуації. Саме завдяки злагодженій роботі вдалося зберегти газопостачання у місті”, – додав голова Черкас.
.