Фото: у Києві кількість постраждалих зросла до 90 осіб (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Наталія Юрченко
Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла до 90. З них 44 особи перебувають у лікарнях.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка в Telegram.
Глава МЗС зазначив, що російський удар забрав життя вісьмох осіб. Дев’ята особа, яку раніше вважали загиблою – рештки тіл, що нині перебувають на судово-медичній експертизі. Серед загиблих – двоє дітей 2003 і 2005 року народження з однієї сім’ї.
“90 людей отримали поранення, 44 знаходяться в медичних закладах”, – повідомив Клименко.
У Святошинському районі Києва тривають пошукові роботи та ліквідація наслідків російського удару по житловому будинку. Працюють рятувальники та кінологічні підрозділи ДСНС. В МВС зазначають, що під завалами ще можуть перебувати люди.
“Один чоловік провів під завалами вісім годин, і ми змогли його врятувати живим. Тому ми будемо працювати вдень і вночі до того часу, поки не будемо впевнені, що ми дістали всі тіла або врятували ще людей, які під завалами”, – наголосив глава МВС.
.