Фото: Росія вдарила по багатоповерхівці в Херсоні (facebook.com_DSNSODE) Автор: Каріна Левицька
Російські військові знову атакували цивільну інфраструктуру Херсону. Цього разу під ударом опинилась багатоповерхівка.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву керівника Офісу президента Андрія Єрмака та місцеві Telegram-канали.
За даними місцевих, сьогодні, 19 квітня російські військові атакували дронами багатоповерховий будинок у Херсоні. Унаслідок атаки спалахнули пожежі у щонайменше шести квартирах.
Інформації про постраждалих внаслідок удару наразі немає.
Місцеві Telegram-канали також пишуть, що за інформацією начальника групи звʼязків з громадськістю угрупування “Херсон” Руслана Михайлевського, дронова атака сталася близько 17-ї години вечора. Відомо, що на місце пожежі було направлено рятувальників.
Водночас Єрмак вже відреагував на російський удар по місту.
“Росіяни постійно б‘ють по цивільних в Херсоні”, – заявив він.
Зауважимо, що офіційної інформації щодо часу, коли окупанти здійснили удар по Херсону немає, однак інформація в пабліках з’явилась вже після 18:00.
.