Фото: українські військові зупинили ДРГ росіян на Харківському напрямку (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
Російські військові не проводять штурмів на Харківському напрямку вже другу добу. При цьому ЗСУ зупинили спробу диверсантів прорватися на двох ділянках.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на зведення Генштабу.
“На Харківському напрямку двічі припинено діяльність ДРГ противника в напрямках Рідного (Перовське) та Тихого”, – йдеться у зведенні.
Російські диверсанти намагались прорватися на двох ділянках на Харківському напрямку (deepstatemap.live)
Ситуація на Харківському напрямку
9 квітня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що Росія фактично вже почала наступ на Харківську область. Це ж саме відбувається і на кордоні із Сумскою областю.
Буквально 12 квітня в ОСУВ “Хортиця” попереджали, що російські війська готуються до штурмів у Харківській області. Ймовірно, ворог накопичує сили, бо за добу 11 квітня не провів жодної атаки. Така тенденція спостерігається вже другу добу.
Важливо розуміти, що попри те, що окупанти активізували дії у Харківській області, це не стосується Харкова. У ДПСУ зазначили, що найбільш загрозливими напрямками у Харківській області є Вовчанськ і Липці.
.