Фото: Герман Сметанін (ukroboronprom.com.ua) Автор: Едуард Ткач
Українська армія щомісяця активно використовує ракети “Довгий Нептун” та застосовує балістичні ракети.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Германа Сметаніна під час конференції про результати роботи ВПК у 2024 році.
“Ми щомісяця його активно застосовуємо, як і балістичні ракети. Балістичні ракети щомісяця застосовуються і “Довгий Нептун” також застосовується на регулярній основі”, – сказав Сметанін.
Крім того, коментар щодо балістики українського виробника зробив і радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін.
“Ми не відповимо вам більше, ніж сказав президент: “У нас є своя балістична ракета, яка серійно виготовляється і є успішне її застосування”, – заявив Камишін.
Сметанін додав, що “ви могли бачити їх у новинах”.
.