Фото: кількість постраждалих від нічної атаки на Київ зросла (t.me/dsns_telegram) Автор: Сергій Пишкін
У Києві через падіння уламків, а також детонацію бойових частин збитих ворожих безпілотних літальних апаратів (БпЛА) зросла кількість постраждалих.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Київської міської військової адміністрації (КМВА).
Як пише КМВА, рятувальники й профільні служби наразі продовжують роботи з ліквідації наслідків нічної атаки.
Станом на зараз, згідно з уточненими даними, відомо про чотирьох постраждалих:
- двоє чоловіків;
- двоє жінок.
“Крім цього, на відкритій місцевості в Голосіївському районі виявлено залишки збитого БпЛА. Пошкоджено дерева, зафіксовано окремі сліди горіння трав’яного настилу. На місці працюють фахівці”, – додає КМВА.
.