В “Енергоатомі” зробили заяву про запуск у роботу ЗАЕС

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: в.о. голови правління “Енергоатому” Петро Котін (Getty Images) Автор: Юрій Дощатов, Наталія Гурковська

Запорізька АЕС поки що не може бути запущена в експлуатацію. На даний момент її технічний стан цього не дозволяє.

Про це заявив в.о. голови правління “Енергоатому” Петро Котін, передає РБК-Україна.

“Вона потерна, вона не працює. І я можу з упевненістю сказати, що запустити її в тому стані, в якому вона зараз перебуває, нікому не вдасться”, – сказав він журналістам.

ЗАЕС була захоплена росіянами в перші дні масованого вторгнення в Україну 2022 року.

У результаті Україна втратила 7,8 ГВт генерації, що становить 40% від виробництва електроенергії всіма АЕС країни.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора