Фото: у Запорізькій області росіяни залишили без світла цілу громаду (ілюстрація/Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
Росіяни продовжують обстрілювати Запорізьку область. Наразі через атаки без світла залишилась одна із громад.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави Запорізької ОВА Івана Федорова.
“Нічні ворожі обстріли залишили без світла та звʼязку одну з прифронтових громад Запорізької області”, – розповів він.
За його словами, понад 10 ударів завдали росіяни по одній із прифронтових громад області. Пошкоджено житлові будинки, паркани та нежитлові приміщення.
“Попередньо, без постраждалих”, – додав Федоров.
Загалом, за даними голови ОВА, через постійні російські атаки протягом повномасштабного вторгнення без електроенергії залишаються понад 3300 абонентів з прифронтових громад регіону.
.