Фото: у Сумах гасять пожежі після російського удару (facebook.com/DSNS.GOV.UA) Автор: Іван Носальський
Російські заяви про мир є порожніми. Агресор продовжує завдавати жорстоких ударів по мирних містах України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра закордонних справ України Андрія Сибігу в соцмережі X.
Сибіга нагадав, що кілька годин тому через російський удар по центру Сум постраждали десятки мирних жителів, серед них – багато дітей.
“Замість того щоб робити порожні заяви про мир, Росія повинна припинити бомбардування наших міст і закінчити війну з мирним населенням. Будь-яка дипломатія з Москвою має бути підкріплена вогневою міццю, санкціями і тиском“, – додав глава МЗС.
.