Фото: Генштаб ЗСУ спростував заяви РФ про обстріл станції у Суджі (Getty Images) Автор: Наталія Юрченко
Російські війська обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” у Курській області. Окупанти звинуватили у цьому Україну.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генштаб ЗСУ.
“Російська Федерація нарощує дискредитаційну кампанію проти України. Так, ворог звинуватив наші Сили оборони у обстрілі газовимірювальної станції “Суджа”. Ці звинувачення безпідставні”, – йдеться у повідомленні.
Генштаб наголошує, що станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами. Зокрема, влітку минулого року вона піддалась бомбардуванню керованими авіабомбами, а три дні тому росіяни знову вдарили по ній КАБами.
За даними ЗСУ, напередодні ворог обстріляв ГВС “Суджа” з артилерії.
У Генштабі заявили, що раніше війська РФ використовували трубу магістрального газогону для прихованого переміщення своїх підрозділів.
“Росіяни продовжують продукувати численні фейки та прагнуть ввести в оману міжнародну спільноту. Просимо довіряти лише офіційним джерелам, перевіряти інформацію та не піддаватися маніпуляціям”, – додали в Генштабі ЗСУ.
.