Фото: ЗСУ знищили комплекс відеоспостереження (GeneralStaff) Автор: Владислава Ткаченко
На Харківщині Сили оборони знищили ворожі антени зв’язку та комплекс відеоспостереження. Внаслідок точних ударів було знищено окупантів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця”.
На Східному напрямку, зокрема на Вовчанському, підрозділ “Скорпіон” у співпраці з РУБпАК “Фурія” успішно знищив точку злету ворожих дронів, дві антени зв’язку та комплекс відеоспостереження “Муром-М”, який ворог намагався замаскувати під шпаківню.
В результаті прицільних ударів по опорним пунктам російських військ українські сили оборони знищили 26 загарбників, значно послабивши ворожі позиції на цьому напрямку.
.