Фото: український журналіст Остап Яриш (facebook.com ostap.yarysh) Автор: Каріна Левицька
Журналіст Остап Яриш припинив співпрацю з українською службою “Голосу Америки”. Деталі звільнення він не уточнив.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Яриша та шеф-редактора групи видань “Детектор медіа” Наталію Лигачову.
“Швидко новини розлітаються. Так швидко, що мої рідні та друзі дізналися про них із медіа ще до того, як я встиг їм розповісти. Якщо коротко – так, ми з “Голосом Америки” припинили співпрацю. Зараз додаткових коментарів не даватиму, тому прошу не телефонувати та не писати мені з цього приводу. Про все напишу сам трохи згодом”, – написав Яриш у Facebook.
За інформацією “Детектор Медіа”, журналіста звільнили після перевірки Департаменту DOGE, яким керує американський мільярдер Ілон Маск.
.