Фото: російські терористи атакували Дніпропетровську область (Getty Images) Автор: Валерій Савицький
В ніч на 14 лютого російська армія била з артилерії по Нікопольському району. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлову інфраструктуру.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
Він зазначив, що вночі російські загарбники чотири рази накривали артилерійським вогнем Нікополь і Марганецьку громаду.
“Пошкоджені 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, сонячна панель, лінії електропередач. Люди не постраждали”, – йдеться у повідомленні.
Лисак також оприлюднив фото наслідків атаки.
Фото: Сергій Лисак, Дніпропетровська ОВА (t.me/dnipropetrovskaODA/19484)
.