Фото: окупанти вдарили по Харкову дроном (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Наталія Юрченко
Російська армія у неділю, 5 січня, атакувала Харків. Окупати завдали удару дроном типу “Молнія”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова в Telegram.
Повітряну тривогу у Харкові від початку доби оголошували вже чотири рази. Остання була оголошена о 14:54.
У мережі повідомляли про вибухи у Харкові. Мер підтвердив удар по місту.
“Маємо приліт БПЛА, попередньо “Молнії”. На межі Київського та Салтівського районів”, – зазначив Терехов.
За його словами, обійшлося без постраждалих.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов уточнив, що удар зафіксували близько 14:40. Влучання було на відкритій території.
Оновлено о 15:30
За інформацією голови Харківської ОВА, у Харкові внаслідок удару БПЛА пошкоджений приватний будинок.
.