Ілюстративне фото: українські військові взяли в полон узбека (Getty Images) Автор: РБК-Україна
Під час бойових дій на Запорізькому напрямку військовослужбовці бригади оперативного призначення “Спартан” Національної гвардії України взяли в полон 46-річного громадянина Узбекистану, який воював на боці Росії.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал БРоП “Спартан”.
За даними військових, затриманий чоловік був завербований російською армією через міграційний центр у Москві. Він підписав контракт, сподіваючись уникнути судимості та заробити грошей. У полон його взяли військовослужбовці четвертого батальйону бригади під час чергових штурмових дій.
Російська тактика залучення іноземців
Росіяни активно залучають до служби мігрантів з Центральної Азії. Це не поодинокий випадок, коли чоловікам, які перебувають у Росії, пропонують укладати контракти з обіцянками уникнення проблем із законом та значними фінансовими винагородами.
Крім цього Росія активно залучає до війни військових із КНДР. На Курському напрямку північнокорейських солдатів кидають у штурм без бронетехніки. Бійців КНДР накопичують у лісосмугах, потім кидають їх на штурм вузьких ділянок фронту з кількох напрямків одночасно.
Успіхи Нацгвардії на інших напрямках та ситуація на фронті
Раніше військовослужбовці бригади “Кара-Даг” Нацгвардії України відбили атаку російських штурмових груп на Покровському напрямку Донецької області.
.