Сили безпілотних систем знищили російський комплекс “Тор М-2” (відео)

          Фото: комплекс ППО “Тор М-2” знищили українські військові на Запорізькому напрямку (facebook com Міноборони РФ) Автор: Наталія Гурковська

Сили безпілотних систем знищили комплекс ППО окупантів на Запорізькому напрямку. Йдеться про зенітний ракетний комплекс “Тор М-2”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Сили безпілотних систем ЗСУ.

“На Запорізькому напрямку підрозділи угруповання СБС провели спільну операцію з виявлення та знищення ЗРК “ТОР М-2″ противника”, – йдеться у повідомленні.

Так, екіпаж14-го Окремого полку БпАК виявив та зупинив ціль, а оператори 412-го ОББпС “NEMESIS” здійснили ураження з подальшим знищенням.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора