Росіяни пошкодили два підприємства внаслідок ударів по Нікополю

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: росіяни пошкодили два підприємства у Нікопольському районі (Getty Images) Автор: Наталія Юрченко

Російські війська здійснили обстріл Дніпропетровської області, внаслідок чого постраждали два підприємства у Нікопольському районі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака в Telegam.

Як зазначив Лисак, минулої доби окупанти вдарили з реактивної системи залпового вогню “Град” та важкої артилерії по Нікопольському району. Ворог влучив по Нікополю і Покровській громаді.

“Понівечені два промислові підприємства. Люди вціліли”, – повідомив голова Дніпропетровської ОВА.

Вас також зацікавить

Більше від автора