Сили оборони успішно відбили понад 15 ворожих атак ворога в районі Мар’їнки

Новини 🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Захищаємо сві

Збройні Сили України продовжують активні наступальні дії на Мелітопольському напрямку та здійснюють штурмові операції на Бахмутському напрямку. В результаті цих дій окупаційні війська зазнають значних втрат як у живій силі, так і в техніці. Українські військові ефективно виснажують противника вздовж усієї лінії фронту, повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України у Facebook.

Протягом останньої доби на Мар’їнському напрямку українські захисники відбили понад 15 атак противника в районі Мар’їнки, що знаходиться в Донецькій області.

На Шахтарському напрямку силам оборони вдалося відбити атаку противника в районі, що знаходиться на північ від Приютного, також в Донецькій області.

На Запорізькому напрямку противник тричі намагався відновити втрачену позицію в районі Роботиного, розташованого в Запорізькій області, але безуспішно.

00 00 00

Вас також зацікавить

Більше від автора