Фото: російські ДРГ намагаються прорватися у Куп’янськ (Getty Images) Автор: Тетяна Степанова
На півночі Харківської області росіяни постійно намагаються промацати різні напрямки. Для цього окупанти використовують диверсійно-розвідувальні групи. Найважчим залишається Куп’янський напрямок.
Як повідомляє РБК-Україна, про це розповів глава Харківської ОВА Олег Синєгубов у коментарі “Суспільному”.
За його словами, Куп’янський напрямок лишається найважчим.
“З півночі міста (Куп’янська – ред.) була спроба зайти ДРГ, обійти наші Сили оборони. Наразі там тривають бої. Результати повідомимо пізніше”, – розповів Синєгубов.
Він зазначив, що по лінії зіткнення було понад 350 обстрілів позицій українських військових, 16 авіабомб та 25 обстрілів з авіації.
“Наші воїни у вкрай важких умовах. На півночі Харківської області ситуація більш стабільна, ніж на Куп’янському напрямку”, – додав глава ОВА.
Також, за його словами, були спроби заходу російських ДРГ в Козачу Лопань.
“Були намагання ворога по різних напрямках заходити, вони промацують різні напрямки, позиції. Завдання наших воїнів при виявленні спроб – оперативно протистояти та знищувати ворога. Дергачівський, Золочівський, Харківський напрямки, Липці, Вовчанськ – такі спроби відбуваються постійно”, – розповів Синєгубов.
.