Фото: названо втрати РФ в Україні за тиждень з 17 по 24 листопада (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
За тиждень, з 17 по 24 листопада, ЗСУ знищили майже 10 тисяч окупантів. Також вдалося “відмінусувати” понад 200 артсистем.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка.
“За тиждень з 17 по 24 листопада втрати противника склали близько 9860 осіб особового складу”, – розповів він.
Крім того, ЗСУ вдалося знищити:
- 73 танки;
- 188 бойових броньованих машин;
- 209 артилерійських систем;
- 2 РСЗВ;
- 5 установок ППО;
- 543 одиниці автотехніки;
- 26 одиниць спецтехніки.
Крім цього, українські військові знищили 123 ворожі ракети та 392 БПЛА.
.