Фото: у Луганську гострий брак водіїв міського транспорту (росЗМІ) Автор: Валерій Савицький
У тимчасово окупованому Луганську посилюється проблема з громадським транспортом. Причиною є масова мобілізація водіїв автотранспорту.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр національного спротиву (ЦНС).
У місті виходять на роботу лише третина від потрібної кількості водіїв громадського транспорту. Причина в тому, що інших росіяни забрали на війну. Загарбники досі не можуть знайти хоча б 300 водіїв, щоб міські маршрути запрацювали.
Тим часом місцева окупаційна адміністрація готує чергове “покращення” – підвищення цін на проїзд. Це, за їхніми словами, має сприяти покращенню якості перевезень.
Однак місцеві мешканці у це не вірять. На їхню думку, зростанням цін на проїзд тотальний брак водіїв, а також зношеність автопарку не вирішити.
.