Будівництво підводного тунелю до Криму: у МЗС Китаю зробили заяву про свою участь

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Фото: за задумом РФ Керченський тунель повинен буде пройти під Кримським мостом Автор: Наталія Гурковська

У Китаї зробили заяву через будівництво підводного тунелю в окупованому Криму. У МЗС назвали повідомлення про це таким, що “позбавлено підстав”.

Про це заявив речник МЗС КНР Ван Веньбінь, пише РБК-Україна з посиланням на його коментар Укрінформу.

“Це повідомлення позбавлене підстав, я не коментуватиму його”, – сказав Ван.

Будівництво підводного тунелю у Криму

Нещодавно The Washington Post опублікував інформацію, посилаючись на перехоплені електронні листи, що російські органи шукають альтернативні шляхи доступу до окупованого Криму. Зокрема, російські та китайські підприємці, пов’язані з урядом, розглядають можливість будівництва підводного тунелю, що з’єднуватиме Російську Федерацію з півостровом. За даними видання, переговори про це будівництво вже відбулися наприкінці жовтня.

Проте у Військово-морських силах України зауважили, що Росія малоймовірно зможе приховати такий проект. У той же час, у ВМС висловили сумніви щодо життєздатності такого плану.

.

Вас також зацікавить

Більше від автора