Новини
Третя штурмова бригада активно нищить ворога на Куп’янському напрямку.
Про це в ефірі «Суспільне. Новини» розповів заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін.Цілком ймовірно, що росіяни намагаються компенсувати втрати, за рахунок більш свіжих і ресурсних підрозділів. Постійні атаки і мінімум техніки можуть свідчити про їхню надію на виснаження ваших позицій шляхом маневрених боїв і тиску. Ситуація дійсно виглядає складною, але і ваша бригада, ймовірно, робить все можливе, щоб утримати позиції і зупинити ворога.
«Насправді досить давно ми вже не бачили броньованої техніки. У нормальній, суттєвій кількості. Дуже рідко буває, що працює танк або використовуються хоч якісь ББМ. Як правило, якщо танк десь і працює, то це з прихованої позиції, для того, щоб його не можна було знайти. Пов’язано це з тим, що ми досить ефективно працюємо FPV-дронами і, взагалі, дронами розвідки. І як тільки така техніка у ворога з’являється, вона одразу знищується», — констатує заступник керівника Третьої штурмової бригади.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 3 штурмової бригади виявили і знищили загін окупантів прямо на їхніх позиціях.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка оборони