Фото: через обстріл РФ у Павлограді вже 82 постраждалих (t.me/dnipropetrovskaODA) Автор: Наталія Гурковська
У Павлограді вже 82 людини постраждали через обстріл РФ 6 вересня. Серед них – 7 неповнолітніх.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
“Більше доби минуло після ракетної атаки на Павлоград, а люди продовжують звертатися по допомогу лікарів. На зараз – 82 постраждалі, серед яких 7 неповнолітніх”, – розповів він.
За даними голови ОВА, на стаціонарному лікуванні залишається 60 потерпілих.
“У важкому стані 69-річний чоловік. У нього черепно-мозкова травма та осколкове поранення”, – зазначив Лисак.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
.