Новини
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1274 осіб, 9 танків та 32 ББМ.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 1274;
- танків — 9;
- бойових бронемашин — 32;
- гармат і мінометів — 12;
- автомобільної техніки — 37;
- спеціальної техніки — 8;
- РЕБ — 2;
Крім цього, наші воїни знищили 66 укриттів та 5 складів боєприпасів.
Як повідомляла АрміяInform, загальні втрати російської армії лише на східному напрямку в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» за серпень становлять 32 988 одиниць особового складу.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка оборони