Майже 1300 осіб, танки та ББМ: наші воїни завдали значних втрат ворогу на Сході

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1274 осіб, 9 танків та 32 ББМ.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 1274;
  • танків — 9;
  • бойових бронемашин — 32;
  • гармат і мінометів — 12;
  • автомобільної техніки — 37;
  • спеціальної техніки — 8;
  • РЕБ — 2;

Крім цього, наші воїни знищили 66 укриттів та 5 складів боєприпасів.

Як повідомляла АрміяInform, загальні втрати російської армії лише на східному напрямку в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» за серпень становлять 32 988 одиниць особового складу.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора