Фото: прикордонники показали, як знищують ворожу техніку на Краматорському напрямку (Getty Images) Автор: Тетяна Степанова
Українські прикордонники продовжують знищувати російських окупантів та їхню техніку, зокрема, на Краматорському напрямку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держприкордонслужбу.
Як розповіли у ДПСУ, важкими ударними бомберами “Вампір” прикордонники бригади “Помста” за кілька днів уразили низку позицій окупантів.
Внаслідок бойової роботи один окупант ліквідований, четверо поранені, знищено вогневу точку кулеметника та три склади з БК, пошкоджено дві гармати МТ-12 “Рапіра”, гармату невстановленого типу та броньовик.
.