Наші захисники ліквідували 95 укриттів та 1076 ворожих піхотинців

Новини ЗСУ

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1076 осіб, 4 танки, 16 ББМ та 95 укриттів.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 1076;
  • танків — 4;
  • бойових бронемашин — 16;
  • гармат і мінометів — 41;
  • РСЗВ — 1;
  • протитанкових засобів — 2;
  • автомобільної техніки — 61;
  • спеціальної техніки — 11;

Крім цього, було знищено 95 укриттів, 13 складів боєприпасів та склад ПММ загарбників.

Нагадаємо, що минулої доби втрати російських загарбників склали 1140 осіб. Також українські воїни знешкодили чотири танки, 17 бойових броньованих машин, 47 артилерійських систем, одну РСЗВ, засіб ППО, 39 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 80 автомобілів та 13 одиниць спеціальної техніки окупантів.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора