Понад 600 окупантів та 29 одиниць техніки: втрати РФ на Таврійському напрямку за добу

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Фото: український військовий (Getty Images) Автор: Тетяна Степанова

На Таврійському напрямку тривають важкі бої. За минулу добу ЗСУ знищили понад 600 російських окупантів та 29 одиниць військової техніки ворога.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Загалом на Таврійському напрямку противник здійснив 10 авіаударів, провів 47 бойових зіткнень, відбив 3 ракетні удари та здійснив 734 артобстріли.

У зоні відповідальності Операції об’єднаних сил “Таврія” на Авдіївському напрямку російські окупанти не припиняють спроб оточення Авдіївки, проте наші захисники мужньо тримають оборону, завдаючи ворогові значних втрат.

Напади окупантів на сході Степового, Авдіївки та Первомайського Донецької області виявилися невдалими. Тут наші військові відбили 17 атак.

На Мар’їнському напрямку українські захисники відбили 19 нападів у районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області.

На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії біля Старомайорського Донецької області.

На Запорізькому напрямку противник вів безуспішні штурмові дії в районах Роботиного та західніше Вербового Запорізької області, де нашими захисниками відбито 6 атак.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Втрати ворога

Загальні втрати ворога склали 674 особи.

Також українські бійці знищили 29 одиниць військової техніки, зокрема:

  • 3 танки;
  • 3 ББМ;
  • 7 артсистем;
  • 1 РСЗВ;
  • 9 БПЛА;
  • 5 автомобілів;
  • 1 одиниця спецтехніки.

Окрім того, було знищено 5 складів боєприпасів та ще два важливих об’єкти ворога. Ще 31 одиницю військової техніки ворога пошкоджено.

Ситуація на фронті

Майже півтора місяця тому окупанти активізували наступ у районі Авдіївки. Хоч останніми днями росіяни послабили атаки, але ЗСУ очікують на нову хвилю штурмів найближчим часом.

Крім того, командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський заявив, що окупанти активізувалися на Бахмутському напрямку. Але наші захисники тримають оборону.

За даними ISW, українські війська наступають у Запорізькій області. ЗСУ вдалося відбити декілька позицій, зокрема, просунулися у районі Роботиного.

Протягом минулої доби, 16 листопада, українські військові ліквідували ще 1140 російських терористів. З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила близько 316 760 одиниць особового складу.

.

Вас також зацікавить

Більше від автора