965 загарбників, 519 БПЛА та 107 укриттів: наші захисники продовжують бити ворога на Сході

Новини

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 965 осіб, 7 танків, 9 ББМ та 519 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 965
  • танків — 7
  • бойових бронемашин — 9
  • реактивних систем залпового вогню — 1
  • гармат і мінометів — 59
  • важких вогнеметних систем — 1
  • протитанкових засобів — 4
  • автомобільної техніки — 51
  • спеціальної техніки — 17
  • БПЛА — 519

Крім цього, наші воїни знищили 107 укриттів, 7 складів боєприпасів та склад ПММ загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, на Сході від початку доби ворог 673 рази обстріляв позиції Сил Оборони.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Збройні Сили України ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора