У ворога на Сході мінус 987 росіян, 12 танків та майже 600 БПЛА

Новини ЗСУ

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 987 осіб, 12 танків, 9 ББМ та 590 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 987
  • танків — 12
  • бойових бронемашин — 9
  • гармат і мінометів — 43
  • протитанкових засобів — 2
  • засобів ППО — 1
  • автомобільної техніки — 55
  • спеціальної техніки — 6
  • літаків — 1
  • БПЛА — 590

Крім цього, наші воїни знищили 68 укриттів та 13 складів боєприпасів загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку ворог перегруповує штурмові групи, проводить ротації.

stoprussia агресія рф вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора