Новини ЗСУ
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1098 осіб, 3 танки, 17 ББМ та 385 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 1098
- танків — 3
- бойових бронемашин — 17
- реактивних систем залпового вогню — 2
- гармат і мінометів — 33
- протитанкових засобів — 2
- засобів ППО — 1
- автомобільної техніки — 45
- спеціальної техніки — 6
- засобів РЕБ — 1
- БПЛА — 385
- пунктів управління БПЛА — 1
Крім цього, наші воїни знищили 66 укриттів та 6 складів боєприпасів загарбників.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони знищили 7 розвідувальних БПЛА на сході та півдні України.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф втрати ворога ОСУВ «Хортиця» Хроніка оборони