950 окупантів, 69 укриттів та 453 БПЛА: втрати ворога на Сході

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 950 осіб, 8 танків, 11 ББМ та 453 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 950
  • танків — 8
  • бойових бронемашин — 11
  • гармат і мінометів — 41
  • протитанкових засобів — 5
  • автомобільної техніки — 28
  • спеціальної техніки — 4
  • засобів РЕБ — 5
  • БПЛА — 453
  • пунктів управління БПЛА — 2

Крім цього, наші воїни знищили 69 укриттів, 6 складів боєприпасів та 2 склади ПММ загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, прикордонники показали ліквідацію двох росіян на Сіверському напрямку.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф втрати ворога ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора