На Сіверському напрямку захлинувся ворожий штурм

Новини

На Сіверському напрямку відбито штурм окупантів — знищено 2 броньовики та піхоту противника.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

«Ворожа бронегрупа за підтримки танка та 2 бойових машин піхоти рухалася в бік наших позицій. Протитанкісти «Помсти» розрахунком ПТРК «Корсар» знищили 2 ворожих БМП, а підрозділ Збройних сил підбив танк окупантів», — зазначили у відомстві.

Як зауважили в ДПСУ, завдяки злагодженим діям Сил оборони атаку ворога відбито. Як наслідок — 7 окупантів ліквідовано, 1 зазнав важких поранень.

Як повідомляла АрміяInform, ворог активізувався на Торецькому напрямку та тисне на Покровському.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора