Новини
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 995 осіб, 10 танків, 11 ББМ та 556 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 995
- танків — 10
- бойових бронемашин — 11
- гармат і мінометів — 32
- протитанкових засобів — 2
- засобів ППО — 3
- автомобільної техніки — 36
- спеціальної техніки — 5
- засобів РЕБ — 1
- БПЛА — 556
Крім цього, наші воїни знищили 41 укриття та 12 складів боєприпасів загарбників.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони показали бої в Часовому Яру.
війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони