Сили оборони показали, як на Харківському напрямку нищили важку техніку ворога

Новини

Лише за останні два тижні воїни Департаменту військової контррозвідки СБУ знищили 7 танків, 5 ББМ, 3 РСЗВ і 9 артилерійських систем.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

«Військова контррозвідка СБУ влаштовує помсту окупантам на Харківському напрямку», — йдеться у повідомленні.

Лише за останні два тижні воїни Департаменту військової контррозвідки СБУ знищили:

▪️ 7 танків, 5 ББМ, 3 РСЗВ і 9 артилерійських систем

▪️ 4 міномети та 3 ПТРК

▪️ 8 автомобілів і 3 вантажівки

▪️ 35 вогневих позицій та укріплень окупантів

▪️ 1 склад з боєприпасами

▪️ 1 розрахунок FPV-дронів та 2 «антидронові» розрахунки

▪️ 1 комплекс РЕБ «Поле-21» та 1 антену системи радіоелектронної боротьби

▪️ 4 антени зв’язку, 2 FPV-антени, 1 антену РЕР, 3 камери відеоспостереження та «Муром-М».

Крім того, у співпраці з артилеристами Сил оборони України було скореговано вогонь і вражено ще 51 одиницю військової техніки рф та озброєння.

Раніше АрміяInform повідомляла, що українські захисники ліквідували ворожу «буханку» біля Вовчанська.

stoprussia агресія рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора