Наші воїни за допомогою дрона знищили російський радіолокаційний комплекс «силок-01»

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Співробітники СБУ завдали нищівного удару по ворогу, знищивши за допомогою дронів-камікадзе танк Т-72 та БМП-2 разом з екіпажами.

Крім того, в районі Лисичанська був ліквідований ворожий комплекс для боротьби з безпілотниками під назвою “силок-01”, який окупанти розташували на вершині терикону.

Крім того, в районі Лисичанська був ліквідований ворожий комплекс для боротьби з безпілотниками під назвою “силок-01″, який окупанти розташували на вершині терикону.”Співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях продовжують полювати за військовою технікою ворога на Сватівсько-Куп’янському напрямку”, – йдеться у повідомленні.

агресія рф війна СБУ Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора